Od dnia dzisiejszego, wprowadzam kilka istotnych zmian – w wielu aspektach. Przeczytaj proszę do końca.

 

 • STRONA – do tej pory, prowadziłem ją, koncentrując się głównie na czterech aspektach: moje przemyślenia, rynek kryptowalut, programy online oraz promocje rynkowe. Tymczasem, zdecydowałem, że choć pojawi się na tej platformie mniej newsów – w szczególności dlatego, że znikają informacje o programach (w tym archiwalne) oraz promocje. Nie rozstaję się z kolejnymi tego rodzaju ruchami, natomiast więcej informacji na ich temat znajdziecie pisząc do mnie w wiadomości prywatne w social media lub pod adresem mailowym kontakt@paweldrewniak.com.

  Korzystając z okazji, podsumuję 2020 rok w kwestii krótkoterminowych projektów o wysokim ryzyku:

  * NASDA COIN (2018/2019): +80%
  * SCF (2019): 39%
  * BITRADING (2019): 0% (zwrot depozytu)
  * ORIUS CAPITAL (2019): -20%
  * EXXA (2019): 12%
  * TORQUE (2019): 10%
  * CASH FOREX (2019/…): (zwrot depozytu do grudnia, od stycznia kontynuacja naliczeń, każdy kolejny miesiąc = zysk)
  * COINFINESSE (2019/…): 11% (od stycznia kontynuacja naliczeń, każdy kolejny miesiąc = dalsze zyski)

  Reasumując – osoby, które w podobnym czasie wchodziły w podane projekty w minionym roku, nie angażując się w żaden sposób, nie polecając ich dalej, nie kombinując z tworzeniem multikont itd – zarobiły ponad 30% czystego zysku. Pozostałe osoby, które włożyły w projekt więcej niż tylko własne pieniądze, zarobiły od kilkudziesięciu, do kilkuset procent wartości swojego depozytu.

  Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w tym zakresie, zgłoś się do mnie, a otrzymasz informacje o wybranym przeze mnie projekcie w 2020 roku, w chwili, w której sam do takiego projektu dołączam. Będziesz świadomy ryzyka i zaopatrzony w niezbędną wiedzę w rzetelny i uczciwy sposób. Na stronie nie będzie żadnych informacji na temat tego rodzaju biznesów, jak również wspomnianych promocji, typu airdrop czy darmowe pieniądze za założenie konta. Promocje będę wysyłał poprzez Newsletter, do którego możesz zapisać się poprzez panel główny.

 • YOUTUBE – powodem, dla którego będzie mniej treści na tej stronie, związany jest również fakt, że więcej treści pojawi się na kanale YouTube, do subskrybcji którego zachęcam już teraz. Dotychczas, na tym kanale pojawiło się nagranie, które było moją jednorazową, lektorską przygodą, stąd 500 subskrybcji otrzymanych kilka miesięcy temu. Postanowiłem więc kanał ten odświeżyć i przeznaczyć do różnotematycznych nagrań video.

 • KURS ONLINE – już wkrótce pojawi się osobna platforma, a na niej kurs online związany z inwestowaniem na rynku kryptowalut. Pojawią się wartościowe treści – od podstaw i historii pt “ucz się na cudzych błędach”, poprzez analizy projektów kryptowalutowych, aż po cenne wskazówki związanych ze strategiami inwestowania. Więcej informacji już niebawem, natomiast tymczasem tylko dla czytelników tej strony, będzie możliwość zakupienia kursu do końca stycznia 2020 w cenie, która nigdy tak niska już nie będzie. Po szczegóły, zapraszam do wiadomości prywatnej w social media lub pod adres email: kontakt@paweldrewniak.com.

  Serdecznie zapraszam do odwiedzin i subskrybcji moich Social Media:

  @Facebook
  @Instagram (@paul21.official)
  @YouTube
  @Twitter 

Leave a comment