Po Monese czy Revolut, odbieramy kolejne pieniądze za free!

Tym razem darmowymi środkami uraczy Cię Twisto! Jest to fintech, który proponuje wygodne płatności za zakupy internetowe. Firma powstała w Czechach i rozwija się bardzo prężnie, teraz również na polskim rynku. Wprowadzono wielu znanych partnerów m.in. firm odzieżowych. Ponadto, Twisto jest też platformą udzielającą bezpłatny limit kredytowy. Taki limit można otrzymać po uzupełnieniu ankiety podczas rejestracji. Z ciekawości, wypełniłem tę ankietę i otrzymałem 1000 zł w limicie. Generalnie nie zachęcam do jego uruchamiania i sam nie zamierzam z niego korzystać. Jeśli jednak zdecydujesz się na ten krok, przeczytaj dokładnie Umowę i Regulamin (…)

Odbierz 50 zł za samą rejestrację!

Rejestrujesz się w tym miejscu i do 24 godzin po poprawnej weryfikacji, na Twoim koncie pojawi się 50 zł, które wykorzystasz na zakupy – albo w sklepach partnerskich poprzez zakup online albo w dowolnym sklepie poprzez standardową płatność kartą.

Zarabiaj więcej, zgarnij dodatkowe bonusy!

Kiedy już zarejestrujesz się w Twisto i otrzymasz potwierdzenie, na swoim koncie poza 50 zł, zobaczysz link polecający, poprzez który będziesz mógł zaprosić swoich znajomych i za każdą rejestrację, Ty również otrzymasz 50 zł! Czyli, zakładając, że zaprosisz 10 osób do samej rejestracji, łatwo obliczyć – zyskasz kolejne 500 zł!

Dodatkowo, zorganizowano również konkurs, w którym możesz wygrać m.in. użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres do 3 miesięcy, telefony Iphone Xs czy zegarki Apple Watch. Nagrodzone zostaną osoby, które uzyskają najwięcej poleceń.

darmowa, kasa, polecenie, bonus, twisto, zgarnij, darmowy, hajs, 50 zł, za darmo, revolut, monese, curve
Krok po kroku:

  1. Załóż konto: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=PAWELD7
  2. Jeśli zostaniesz poproszony o kod promocyjny, wpisz PAWELD7 (tylko tak skorzystasz z promocji)
  3. Jeśli zostaniesz zweryfikowany, otrzymasz 50 zł oraz link referencyjny (polecający) – każde polecenie to kolejne 50 zł dla Ciebie i znajomego!

 

 

Leave a comment