📲 DLACZEGO KRYPTOWALUTY?

Tematem kryptowalut zainteresowałem się z wielu powodów. Są to m.in możliwości zarobkowe, uczestniczenie w innowacji zarówno technologicznej, jak i ekonomicznej w czasie największego rozwoju czy interesujące środowisko ludzi szukających okazji! Kryptowaluty i technologia blockchain zaczynają być i będą nieodłącznym elementem naszego życia. Mam świadomość, że nie będzie tutaj pełnej “wolnej amerykanki”, gdyż zwyczajnie system na to nie pozwoli (obawa braku kontroli nad ludźmi). Stąd obserwujemy w niektórych krajach częściowe zakazy. Natomiast świat już zdaje sobie sprawę, że walut cyfrowych już się nie zatrzyma, dlatego powstają świeże regulacje, które pozwolą na użytkowość kryptowalut dla każdego, jak i do pewnego stopnia dalszą kontrolę nad społeczeństwem. Wiele z tych regulacji zawiera mnóstwo pozytywnych aspektów, które rzeczywiście wspomagają uczciwość transakcji i dbają o bezpieczeństwo inwestorów, jak choćby te dotyczące projektów ICO.

Z racji tego, że na rynku krypto panuje bardzo duża dynamika, warto mieć świadomość, że istnieje ryzyko utraty środków, jak i tego, że z dużym ryzykiem wiąże się również możliwość dużego zysku. Istnieją naturalnie mniej i bardziej ryzykowne narzędzia i formy zarabiania w biznesie online i w razie chęci współpracy zapraszam do kontaktu:

Zapraszam do bliższego zapoznania się z kryptowalutami. Najistotniejsze informacje potrzebne do tego, aby zainteresować się i rozpocząć zarabianie w świecie krypto, zawarłem w poniższych działach:

📘 Podstawowa wiedza

📘 Ważne pojęcia

📘 Giełdy i portfele

📘 Eventy i promocje

📘 Zaczynam zarabianie