Witaj, poznajmy się! Nazywam się Paweł Drewniak i zajmuję się biznesem online, w tym kryptowalutami. Poznałem w tej dziedzinie wiele narzędzi i poprzez staranną selekcję oraz sprawdzone działania, zarabiam wraz z ludźmi współpracujących ze mną. Jestem współzałożycielem jednego z najbardziej popularnych portali kryptowalutowych w kraju – BTC Polska oraz regionalnej grupy dot. biznesu online – Eldorado Klub z pełną strukturą w zespole ponad 300 osób! Na rynku jestem od 2015 roku, natomiast dopiero w 2018 roku postanowiłem zebrać zdeterminowaną społeczność o podobnych wartościach. Chcę, aby nasza współpraca układała się przez długie lata, a takie rzeczy jak wolność finansowa, rozwój osobisty i podnoszenie świadomości w każdej dziedzinie życia, towarzyszyły nam przez całą drogę.

Dryg do biznesu miałem już jako kilkuletnie dziecko, kiedy to sprzedawałem ludziom na ulicy… ulotki reklamowe! Z perspektywy dziecka była to frajda, choć z boku musiało wyglądać zabawnie. Już jako nastolatek zarabiałem pierwsze pieniądze przy sprzedaży owoców na targu… W późniejszym czasie zdałem maturę i studiowałem filologię polską. Jednak czułem, że większość zdobywanej tam wiedzy, jest poza zakresem moich pragnień i zainteresowań i postanowiłem obrać nowy kierunek życia. Pracowałem w Holandii i Kanadzie oraz przebyłem przez kilka miejsc etatowych w Polsce, m.in pracowałem w sprzedaży i marketingu, szkoliłem ludzi, działałem w branży finansowej.

Toronto, CN Tower 2016 r.

Następnie przeniosłem się w sferę biznesu online kryptowalut, po tym jak zmieniłem swoje przekonania, oparte do tej pory o brak odpowiedniej wiedzy i wiary w to, że faktycznie w sieci można zarabiać pieniądze, które często są poza zasięgiem w tradycyjnym biznesie. Miałem po drodze tzw upadki i wzloty – te pierwsze spowodowane były zazwyczaj dawną naiwnością i współpracą z nieodpowiednimi osobami. Nie wstydzę się tego – wiele mnie te trudne sytuacje nauczyły i tym doświadczeniem chcę też dzielić się z Tobą, abyś nie popełniał podobnych błędów i wykorzystał potencjał, który masz ogromny, nawet jeśli teraz tego nie dostrzegasz!

Dziś, z tym bagażem, wiem na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji, słuchając również głosu intuicji i uważam, że wszystko co się wydarzyło, jest bezcenną lekcją na wielu poziomach. Doświadczyłem również w tym czasie wielu sukcesów. Świat biznesu online pokazał mi jak bardzo można przełamać stare przekonania i ograniczenia, które tkwią naprawdę tylko w naszych umysłach. Więcej na temat możliwości, jakie daje świat wirtualny, pokażę Ci po zapoznaniu się z pierwszymi krokami.

Skok ze spadochronem – Wrocław 2017 r.

Poza zarabianiem w sieci, mam również swoje pasje, w tym masaże czy podróże. Kocham też aktywność sportową, festiwale alternatywne, jogę, muzykę, czytanie wartościowych książek, rozmowy z ciekawymi ludźmi oraz spędzanie czasu z ukochaną. Planuję też m.in utworzenie platformy do kursów online oraz wydanie książki. Z natury jestem spokojny, ale też lubię i potrafię się bawić, świętować i podejmować wyzwania. Niezwykłym przeżyciem był dla mnie skok ze spadochronem z 4000 metrów w 2017 roku! W taki właśnie sposób chciałem pożegnać swój lęk wysokości – i w dużym stopniu to się udało. Tak właśnie przełamałem swój strach… I to też pokazało mi, że warto nie uciekać i swoim lękom spojrzeć oczy w oczy, bo są one jedynie iluzją, która pojawia się jako wyzwanie.

I choć większość rzeczy robię indywidualnie, to również cenię sobie pracę w zespole i z zespołem. Moją dewizą jest: „Cokolwiek robisz – bądź fair wobec siebie i innych”. I choć nie mamy gwarancji, że zawsze wszystko pójdzie po naszej myśli, to możemy podjąć decyzję o tym, że zrobimy co możemy, aby działać zgodnie ze sobą i z szacunkiem i otwartością do osób trzecich. W ludziach bardzo cenię sobie zwłaszcza uczciwość, kreatywność, szczerość, indywidualność oraz dojrzałość emocjonalną.

 

 

I tak oto dotarłem do momentu, który niegdyś wydawał mi się nierealny – moją pasją stała się również moja pracą. Kocham świadomość tego, że działając w ten sposób, już nigdy nie pójdę „do roboty” 😉

Jeśli i Ty chcesz zarabiać w ten sposób, inwestować środki w dochodowe źródła na dynamicznym i stale rozwijającym się rynku kryptowalut, zapraszam do  współpracy ze mną

 

 

 

 

#biznesonline #kryptowaluty #multilevelmarketing