Witaj, poznajmy się! Nazywam się Paweł Drewniak i od prawie 5 lat zajmuję się kryptowalutami oraz wielopoziomowym rozwojem. Poznałem w dziedzinie krypto wiele narzędzi i poprzez staranną selekcję oraz sprawdzone działania, zarabiam wraz z ludźmi współpracujących ze mną. Jestem współzałożycielem jednego z najbardziej popularnych portali kryptowalutowych w kraju – BTC Polska. Przy dotychczasowych projektach, współpracowałem z ponad 300 osobami. Na rynku jestem od 2015 roku, natomiast dopiero w 2018 roku postanowiłem zebrać zdeterminowaną społeczność o podobnych wartościach i działać zawodowo. Chcę, aby nasza współpraca układała się przez długie lata, a takie rzeczy jak wolność finansowa, rozwój osobisty i podnoszenie świadomości w każdej dziedzinie życia, towarzyszyły nam przez całą drogę.

Od nastoletnich czasów, nie do końca rozumiałem głębszego sensu publicznego szkolnictwa, gdzie uczy się ludzi “wszystkiego i niczego”. To, co zawsze wydawało mi się priorytetowe, czyli relacje międzyludzkie i tworzenie lepszego świata, w czasach szkoły wydawało się być jakąś abstrakcją. Do dziś kładzie się nacisk na zapamiętywania wiedzy, która w 90% w życiu jest zupełnie nieprzydatna. A to, co praktyczne, co rzeczywiście ważne, zostaje pomijane. Dziś, jako człowiek z ponad 30-letnim życiowym doświadczeniem, nie mogę wyjść ze zdziwienia, że w publicznych szkołach nie uczy się “jak dobrze żyć”, nie ma psychologii, rozwoju osobistego czy chociażby przedmiotu, który uczyłby o zarządzaniu finansami, co jest przecież nieodłącznym elementem naszego życia. Zamiast tego uczymy się o fotozyntezach roślin, zapamiętujemy wzory chemiczne czy szczycimy się, kiedy potrafimy wymienić kilka afrykańskich rzek. Czy to naprawdę jest ważniejsze od życia w społeczeństwie, od naszych emocji, od wyzwań, z którymi się spotykamy, od świadomości finansowej? Co jest najważniejsze dla każdego z nas jako jednostki i jako grupy?

Dopiero, kiedy skończyłem szkołę średnią, zdałem maturę i doświadczyłem studiowania filologii polskiej na opolskim Uniwersytecie, przepracowałem kilka lat fizycznie w Holandii i Kanadzie czy na etacie w kraju najpierw w ochronie, a później w bankowości i przy funduszach inwestycyjnych, przechodząc nawet przez politykę jako kandydat do Sejmu, zacząłem widzieć, że świat nie musi wyglądać tak, jak “szkolono” mnie przez całe życie…

Od roku 2015, od czasu zamieszkania za oceanem, zacząłem widzieć więcej, zacząłem prawdziwie czuć i odkrywać, poznawać siebie. To był przełomowy czas. Stare schematy i przekonania zaczęły się kruszyć. Idee, które były narzucone przez otoczenie zaczęły blednąć i pewnej nocy już w głębi wiedziałem, że to nie była moja droga i przychodzi czas na potężne zmiany.

Żyjąc w świecie materialnym, zdawałem sobie sprawę, że od pewnych rzeczy nie jestem w stanie uciec i warto połączyć dwa bieguny – właśnie ten związany z pieniądzem i rozwojem osobistym, jak i aspekt duchowy, czyli rozwijanie świadomości, samopoznanie. Uczestniczyłem w fascynujących ceremoniach, zainteresowałem się masażami orientalnymi, zrobiłem w związku z tym kilka kursów i założyłem działalność, a także całkowicie zmieniłem podejście do zdrowia i diety, uprawiając regularnie sport czy odstawiając mięso. Poznałem praktyki medytacyjne i jogę. W międzyczasie “przyszły” do mnie również kryptowaluty. Ciekawa idea wolności ekonomicznej i technologii, która będąc w dobrych rękach, może znacznie poprawić obecny system, który jest daleki od tego, jaki większość z nas pragnie, a także możliwości zarobkowe, wyróżniające się od innych rynków, sprawiły, że postanowiłem poznać ten temat i stać się ekspertem na tym rynku.

W świecie kryptowalut przeżyłem bardzo wiele – poznałem setki osób, z wieloma z nich współpracowałem i do dziś współpracuję przy projektach, poznałem giełdę i smak zarabiania tysięcy dolarów nieraz w ciągu jednego dnia, jak i doświadczyłem bankructwa i zadłużenia w kwotach niegdyś dla mnie niewyobrażalnych, co “zawdzięczam” swojej ex-naiwności. Całą wiedzę i bezcenne doświadczenie, przekładam dziś na sukcesywne działanie i również pomoc innym, tak aby każdy, kto ze mną współpracuje, nie musiał popełnić tych błędów co ja kiedyś i systematycznie mógł zarabiać na kryptowalutach.

W planach mam m.in dalsze szkolenie ludzi, utworzenie kursu online o kryptowalutach oraz pracy z podświadomością, cały czas utrzymując balans pomiędzy światem materialnym, a wewnętrznym rozwojem. 

Wychodzę z założenia, że najlepiej jest działać w zgodzie ze sobą, będąc w pełni przytomnym i uważnym oraz żyć z szacunkiem i otwartością do innych. Zależy mi, aby tworzyć lepszy świat i wiem, że najpierw należy zacząć od siebie i niczego w życiu nie wypierać.

Zapraszam do współpracy jeśli chcesz zacząć zarabiać oraz inwestować na najbardziej dynamicznym i rozwojowym rynku ostatnich lat.

Cokolwiek robisz, rozwijaj się i staraj się być w tym najlepszą wersją siebie. Nie obwiniaj się, tylko wyciągaj wnioski, bądź w tym przytomny. Życie daje mnóstwo okazji, więc miej oczy szeroko otwarte i po nie sięgaj. Niczego nie wypieraj, co jest w Twoim życiu, bo jest częścią Ciebie. Działaj z serca i nie pozwól, aby lęk zamykał Ci obraną drogę. Jak czujesz działanie w danym kierunku, chwytaj byka za rogi. Jak masz w tej dziedzinie eksperta, skorzystaj z jego doświadczenia. Bądź wdzięczny za wszystko, a wszystko jeszcze bardziej odwdzięczy się Tobie. Świat czeka na Twój ruch.

Paul21

@Facebook
@Instagram
@YouTube
@Twitter