TorqueBot to projekt, który pozwala zarabiać za trzymanie kryptowalut na ich platformie. Czy warto?

Jak wiecie, w sieci istnieje mnóstwo programów opartych o kryptowaluty. Wiele z nich okazuje się trafnymi inwestycjami, a wiele scamami, które upadają po kilku miesiącach. Na swojej stronie staram się wybierać projekty, którymi – w mojej opinii – warto się zainteresować. Pokazuję tylko te, w które sam inwestuję swój czas i pieniądze. Zaciekawił mnie TorqueBot i postanowiłem zrobić research. Zapraszam!

Torque, Torquebot, Torquenet, cloud token, exa wallet, biznes, kasa z neta, zarabianie, portfel kryptowalutowy, platforma arbitrażowa, zyski, zarabianie

Czym jest TorqueBot?

Torque, jak podaje sama firma, jest świeżą platformą arbitrażową z Singapuru, która powstała w drugiej połowie października 2019 roku. Zautomatyzowane boty handlują na ponad 50. giełdach kryptowalut środkami, które wpłacimy jako depozyt do projektu i tym samym, otrzymujemy odpowiednie zyski, również w kryptowalutach. Mamy dostępne portfele BTC, ETH, LTC i USDT. Środki otrzymujemy w tokenie Torque, który w dowolnym momencie możemy wymienić na wybraną kryptowalutę. Nie musimy mieć specjalistycznej wiedzy ani wykonywać jakichkolwiek działań, poza wpłatami i wypłatami. Platforma jest więc mało czasochłonna, a wizualnie oceniam ją na duży plus, biorąc pod uwagę czytelność i intuicyjność. Dodatkowo, niebawem będzie również możliwość skorzystania z aplikacji, która będzie do pobrania w Google Play oraz AppStore.

Kim są właściciele?

Głównym założycielem projektu jest SP Ting z Singapuru, założyciel firm Snap Innovation oraz SnapBots, istniejących od 2011 roku. Jak czytamy na Linkedin, SP Ting jest również badaczem sztucznej inteligencji, który w latach 2005-2007 pracował dla DSTA – agencji rządowej, jako inżynier programowania. Platformę Torque założył wraz z Bernardem Ong, który ma wieloletnie doświadczenie w bankowości oraz w technologii blockchain oraz współtworzy z SP Ting Snap Innovation oraz SnapBots.

SP Ting (fot. Linkedin)

Ile zarobisz w Torque?

Torque proponuje dywidendy na poziomie od 0,15 do 0,45% dziennie! W takim przedziale boty mają generować zysk. Miesięcznie możesz więc spodziewać się od 4,5 do 13,5% dochodu względem naszego depozytu! Jest to na pewno bardzo zachęcające, bo uśredniony dochód oscylujący blisko 10% miesięcznie dobrze rokuje.

Ponadto, nasze środki od razu wdrażane są do systemu i już po upływie doby, otrzymasz pierwsze naliczenia. Jeśli któregoś dnia zdecydujesz się wypłacić środki, możesz to zrobić natychmiastowo i bez opłat! Minimalny depozyt to 1 ETH (lub wartość 1 ETH w innej kryptowalucie), choć aby móc w pełni korzystać z platformy i pozostałych dywident, wartość depozytu musi być na poziomie min. $300 (najlepiej jest wpłacić powyżej $400, aby nie być mocno zależnym od ew zmiany kursu wybranej kryptowaluty – lub skorzystać z opcji USDT).

Torque, Torquebot, Torquenet, cloud token, exa wallet, biznes, kasa z neta, zarabianie, portfel kryptowalutowy, platforma arbitrażowa, zyski, zarabianie

Jeśli zdecydujesz się polecać projekt, otrzymywać będziesz co miesiąc zysk z dochodu osób, które zaprosiłeś oraz osób, które zostały zaproszone przez Twoich poleconych. Pełne możliwości zarobkowe z poleceń plasują się w ten sposób:

1 linia (bezpośredni poleceni) = 33% z ich zysków

2 linia = 16% wartości zysków uzyskanych przez użytkowników

3 linia = 16% wartości zysków uzyskanych przez użytkowników 

4 linia = 10% wartości zysków uzyskanych przez użytkowników 

5 linia = 10% wartości zysków uzyskanych przez użytkowników 

6 linia = 6% wartości zysków uzyskanych przez użytkowników 

7 linia = 6% wartości zysków uzyskanych przez użytkowników 

Dochody będziesz otrzymywać o powyższych wartościach miesiąc w miesiąc, jeśli tylko osoby, które zaprosisz do projektu, będą miały złożony swój depozyt. Uważam, że plan marketingowy jest bardzo dobry – zwłaszcza, że posiada 7 poziomów, a więc jest limit, który powinien wpłynąć na dłuższą i bezpieczniejszą wypłacalność platformy. Ponadto, są to czyste zyski, gdyż Torque nie obciąża Cię dodatkowymi opłatami zarówno za aktywację, jak i wypłaty!

Torque, Torquebot, Torquenet, cloud token, exa wallet, biznes, kasa z neta, zarabianie, portfel kryptowalutowy, platforma arbitrażowa, zyski, zarabianie

Co wyróżnia Torque?

  • Właściciele – pełna jawność właścicieli, ich historia i doświadczenie w biznesie i w blockchain, konta na Linkedin;
  • Wysokość dywident – średnia oscylująca przy ok. 8-10% zysków miesięcznie tylko z własnego depozytu;
  • Brak opłat – brak opłat za aktywację, transfery iwypłaty;
  • Kontakt z firmą – support dostępny jest 24/h;
  • Codzienne wypłaty – wszystkie zarobki (również depozyt) możesz w dowolnym dniu wypłacić na swój portfel

Jak zarejestrować się i zacząć zarabiać?

Nic prostszego 🙂 Wystarczy kilka krótkich kroków:

  1. Zarejestruj się korzystając z tego linku (referal: 500370636)
  2. Wybierz Deposit lub Join Now przy wybranej kryptowalucie
  3. Wyślij dokładnie taką wartość wybranej kryptowaluty jaką wpisałeś pod podany adres na platformieI to wszystko! W ciągu 24h otrzymasz pierwsze naliczenia, które możesz wypłacać każdego dnia! Jeśli zdecydujesz się polecać projekt dalej, w zakładce Affiliate Program znajdziesz swój link polecający.

A co z Konkursem?

W nagłówku zaznaczyłem, że organizuję również konkurs! Konkurs ten już wystartował i więcej informacji na jego temat znajdziesz w tym miejscu. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału, bo wygrać możesz atrakcyjne nagrody, w tym weekend w SPA, a także nagrody dodatkowe, takie jak książki czy kryptowaluty TRON! Konkurs trwa do 21.12.2019 – także do dzieła! Zarabiaj razem ze mną i przy okazji zgarniaj cenne nagrody! 🙂

Pamiętaj, że w każdym biznesie istnieje ryzyko utraty kapitału, więc nie inaczej jest tutaj. Dlatego jeśli zdecydujesz się zarabiać w Torque, pamiętaj, aby uruchomić jedynie wolne środki, których ewentualna strata nie zaburzy Twojego życia.

Comments (1)

  1. Pingback: Wygraj weekend w SPA + inne nagrody | PAWEŁ DREWNIAK

Leave a comment