Przygotowałem dla Ciebie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Główną wygraną będzie weekend w SPA w ekskluzywnym hotelu – dla dwojga!

Na weekend pojedziemy razem (jeśli tak wybierzesz), dzięki czemu otrzymasz również cenną wiedzę w zakresie zarabiania online i wielu jego aspektów. Korzystasz z sauny, basenów, hydromasaży i innych dobrodziejstw!

  • Co należy zrobić, aby wygrać główną nagrodę?
 
Wystarczy, że weźmiesz udział w kryptowalutowym portfelu inwestycyjnym EXXA Wallet lub/i w projekcie Torque Bot (aktualizacja) – a więc zarabiasz w biznesie i jeszcze wygrywasz! Liczyć się będzie wartość depozytu oraz obrót grupy. Wartość depozytu będzie mnożona x2, wartość grupy dzielona przez 2.  Czyli – np. wpłaciłeś $1000, a ludzie, których wprowadziłeś do biznesu wpłacili łącznie $5000. Masz więc na koncie 4500 pkt. (2000 z depozytu + 2500 z obrotu). 
  • Do kiedy trwa Konkurs?
 
Konkurs trwa do 21.12.2019, a więc najbliższe 10 tygodni! Na weekend SPA pojedziemy po Sylwestrze, wspólnie wybierając styczniową datę!
 
  • A jeśli nie wygram głównej nagordy?
 
Jak nie wygrasz głównej nagrody to będziesz miał szansę na wygranie innych nagród – np książek Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec oraz Bądź Pro! – te otrzymają pozostałe osoby na podium. A dodatkowo wylosuję jedną osobę ze wszystkich, która otrzyma nagrodę w postaci kryptowaluty TRON o równowartości 100 zł!
 
A poza tym… Nawet jeśli nie wygrasz oraz nie zostaniesz wylosowany, to prawdopodobnie zarobisz na dochodach z własnego depozytu i też będziesz happy 😉 Jednak działamy, aby wygrać, więc skoro się decydujesz, zrób co w Twojej mocy! 
 
  • Co należy zrobić, aby zacząć?

To jest bardzo proste! Wybierz portfel EXXA Wallet (więcej informacji o biznesie w tym miejscu) lub platformę Torque Bot (więcej informacji o biznesie w tym miejscu) i zaczynamy zarabiać!

Jeśli wybrałeś EXXA Wallet:

Weź koniecznie notatnik i długopis, bo będzie kilka haseł do zapisania.

1. Pobierz portfel „Exxa Network” z AppStore lub Google Play;

2. Zarejestruj się podając jedynie swoje imię, hasło oraz Referal Code: 59004282;

3. Ustal i zapisz sobie: hasło transakcyjne, kod PIN (konieczne podczas wysyłania środków) oraz zapisz 12 słów, które pojawią się w kolejnym etapie. Następnie te 12 słów zapisz w tej samej kolejności. To zabezpieczenie Twojego konta;

4. W aplikacji EXXA, wybierz: Vault, a następnie Receive. Tam wybierz kryptowalutę, za pomocą której chcesz uruchomić program i kliknij w Create Wallet;

5. Ostatni krok to uruchomienie programu. Wybierz kolejno: Project -> Devo+ -> Participate. Tam znajdziesz swoje portfele. Kliknij w Add w kryptowalucie, na którą zdecydowałeś się, wpisz wartość depozytu i zatwierdź Add.

Jeśli wybrałeś Torque Bot:

1. Zarejestruj się korzystając z tego linku (referal: 869151322), podając jedynie nr tel i adres e-mail, zapisz hasła;

2. Wybierz Deposit lub Join Now przy wybranej kryptowalucie;

3. Wyślij dokładnie taką wartość wybranej kryptowaluty jaką wpisałeś pod podany adres na platformie

 
Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do mnie na Messenger lub na kontakt@paweldrewniak.com i chętnie pomogę.

Powodzenia, zaczynamy teraz!