Otrzymuję bardzo dużo wiadomości z różnymi pytaniami, prośbami o porady czy przyłączeniem się do dyskusji. Powiem szczerze i wprost – nie jestem w stanie prowadząc swoje projekty i działalność oraz chcąc dbać również o sen i życie prywatne, odpowiadać na wszystkie wiadomości i prośby. Zwłaszcza, że większość odpowiedzi zawarte są w materiałach, które udostępniam na stronie i w social mediach. 

Możesz natomiast skorzystać z konsultacji, podczas których w 100% poświęcam Tobie uwagę i przekazuję konkretną wiedzę.

  • 1h konsultacji w sprawie podstaw kryptowalut = 197 zł*
  • 1h konsultacji w sprawie inwestowania na rynku kryptowalut = 297 zł
  • 1h konsultacji w innych tematach = 197 zł**
  • Konsultacja tekstowa (pytanie/odpowiedź) = 47 zł

* (za podstawy, uważa się: podstawową wiedzę o Bitcoinie, zagrożenia na rynku, zabezpieczenia, transakcje kryptowalutowe, korzystanie z giełdy etc…)
** (inne tematy = rozwój osobisty, zarządzanie czasem, tworzenie świadomych relacji w związku i biznesie, jak poradzić sobie ze stratą od strony praktycznej i psychologicznej i inne…)

Informacja prawna:

Inwestowanie na rynku kryptowalut, podobnie jak na każdym innym rynku i w każdym innym biznesie, wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału Należy mieć na względzie ryzyko związane między innymi z awarią sprzętów, oprogramowania, atakami hakerskimi oraz działaniami wykonanymi przez właścicieli projektów. Strona internetowa www.paweldrewniak.com to mój prywatny blog poświęcony edukacji finansowej oraz rozwojowi osobistemu. Informacje płynące ode mnie nigdy nie są poradą inwestycyjną i takowych porad nie udzielam oraz nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę pieniędzy. Możliwości zarabiania pieniędzy są bardzo duże, ale Twoje ostateczne wyniki są zależne przede wszystkim od Ciebie. Wszystkie moje metody, projekty i przekazywane informacje są legalne.