Otrzymuję bardzo dużo wiadomości z różnymi pytaniami, prośbami o porady i przyłączaniem się do dyskusji. Powiem szczerze i wprost – nie jestem w stanie prowadząc swoje projekty i działalność, chcąc dbać również o życie prywatne, odpowiadać na wszystkie wiadomości i prośby. Zwłaszcza, że wiele odpowiedzi zawarte są w materiałach, które udostępniam na łamach swojego fan-page’a na FB czy które publikujemy na Akademii Finansów. 

Natomiast możesz skorzystać z konsultacji, podczas których w 100% poświęcam Tobie czas i uwagę.

  • 1h konsultacji w sprawie podstaw kryptowalut = 150 zł*
  • 1h konsultacji w innych tematach z branży finansowej = 150 zł**
  • 1h konsultacji w tematach związanych z rozwojem osobistym i psychologią  = 150 zł***
  • 1h konsultacji w sprawie inwestowania na rynku kryptowalut = 200 zł
  • Konsultacja tekstowa (pytanie/odpowiedź) = 50 zł

* (za podstawy uważa się: wiedza na temat Bitcoina, jak sobie radzić z zagrożeniami na rynku, skuteczne zabezpieczenia, transakcje kryptowalutowe, korzystanie z giełdy itd…)

** (za inne tematy w branży finansowej uważa się zarządzanie finansami, inspiracja i wskazówki związane z powiększeniem dochodu czy pozyskaniem kapitału)

*** (za tematy związane z rozwojem osobistym i psychologią uważa się m.in zarządzanie czasem, zarządzanie emocjami, radzenie sobie ze stresem, budowanie świadomego życia itd…)

Informacja prawna:

Inwestowanie na rynku kryptowalut, podobnie jak na każdym innym rynku i w każdym innym biznesie, wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału Należy mieć na względzie ryzyko związane między innymi z awarią sprzętów, oprogramowania, atakami hakerskimi oraz działaniami wykonanymi przez właścicieli projektów. Strona internetowa www.paweldrewniak.com to mój prywatny blog poświęcony edukacji finansowej oraz rozwojowi osobistemu. Informacje płynące ode mnie nigdy nie są poradą inwestycyjną i takowych porad nie udzielam oraz nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę pieniędzy. Możliwości zarabiania pieniędzy są bardzo duże, ale Twoje ostateczne wyniki są zależne przede wszystkim od Ciebie. Wszystkie moje metody, projekty i przekazywane informacje są legalne.